УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Майже 3,5 мільйона українців вже оформили біометричні паспорти для виїзду за кордон

Майже 3,5 мільйона українців вже оформили біометричні паспорти для виїзду за кордон

Майже 3,5 мільйона українців вже оформили біометричні паспорти для виїзду за кордон

Про це розповів Голова Державної міграційної служби України під час брифінгу 18 травня. Після остаточного ухвалення рішення ЄС кількість оформлюваних щодня біометричних паспортів зросла з 14 до 19 тисяч.

Біометричні паспорти для виїзду за кордон запроваджено в Україні у січні 2015 року, за майже 2,5 роки оформлено майже 3,5 млн. документів. 17 травня в Україні було оформлено рекордну кількість закордонних паспортів – майже 19 тисяч,для порівняння в аналогічний період 2016 року оформлювалося в середньому 9-11 тисяч паспортів на день, а за тиждень до остаточного затвердження безвізу – до 14 тисяч.

Максим Соколюк підкреслив, що, незважаючи на ажіотаж, який виник в останні дні, ситуація є повністю контрольованою: за підтримки Прем’єр-міністра України дооснащено обладнанням всі підрозділи міграційної служби, окрім того продовжується співпраця з центрами надання адміністративних послуг. Кількість ЦНАП, які розпочинають оформлення біометричних паспортів зростає, отже проблему черг найближчим часом буде щонайменше суттєво полегшено.

Через черги, що виникли останніми днями Голова міграційної служби порадив громадянам, які не планують найближчим часом виїжджати за кордон, не поспішати ставати у черги за біометричними паспортами - паспортів вистачить на всіх і за кілька тижнів, можливо місяць всі зможуть оформити документи у більш комфортному режимі.

Максим Соколюк нагадав про правила оформлення біометричного паспорта та поінформував про початок національної інформаційної кампанії щодо безвізового режиму, у якій міграційна служба бере активну участь.