Максим Соколюк відкрив нове приміщення міграційної служби Дніпропетровщини

Максим Соколюк відкрив нове приміщення міграційної служби Дніпропетровщини

17 листопада відбувся робочий візит Голови Державної міграційної Служби України Максима Соколюка на Дніпропетровщину з метою участі в урочистих заходах з нагоди відкриття нової адміністративної будівлі Головного Управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області. 

У новому приміщенні працюватимуть підрозділи Головного управління, які раніше розташовувалися за трьома адресами. Перший поверх приміщення облаштовано для оформлення біометричних документів.

“Протягом останніх двох років міграційною службою запроваджено біометричні документи – паспорт для виїзду за кордон та ID-картку. Створено ряд електронних сервісів, які дозволяють зробити отримання громадянами адміністративних послуг більш комфорнтим та зрозумілим. Зараз працюємо над новими проектами, які дозволять оптимізувати роботу підрозділів ДМС” - зазначив очільник міграційної служби, вітаючи гостей. Максим Соколюк також подякував представникам органів місцевої влади, Національної поліції, за активну участь у пошуку та облаштуванні приміщення.

Перебуваючи у Дніпрі, Голова міграційної служби також відвідав центр надання адмінпослуг, де найближчим часом буде розпочато оформлення біометричних документів.

Нова адреса Головного управління ДМС у Дніпропетровській області: м. Дніпро, вул. В. Липинського, 7 (поруч з ТЦ Новий Центр).