УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Михеїла Саакашвілі передано до Республіки Польща за процедурою реадмісії

Михеїла Саакашвілі передано до Республіки Польща за процедурою реадмісії

Михеїла Саакашвілі передано до Республіки Польща за процедурою реадмісії

В рамках проведення загальнодержавних цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері Адміністрацією Державної прикордонної служби та Державної міграційної служби України за підтримки інших правоохоронних органів 12.02.2018 були відпрацьовані окремі місця концентрації незаконних мігрантів на території міста Києва.

Під час проведення злагоджених міжвідомчих відпрацювань в одному із закладів громадського харчування виявлено особу без громадянства Саакашвілі М.Н., стосовно якого польською стороною у відповідь на запит Державної міграційної служби України надано згоду на реадмісію відповідно до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб від 18.06.2007.

Ураховуючи те, що рішенням територіального органу міграційної служби було негативно розглянуто заяву Саакашвілі М.Н. про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, яке було визнано законним у судовому порядку, зазначена особа втратила законні підстави для подальшого перебування на території України.

З метою виконання двосторонньої міжнародної Угоди про реадмісію осіб Саакашвілі М.Н. передано польській стороні.