УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На ДП «Поліграфкомбінат «Україна» розпочато планову заміну сертифікатів

На ДП «Поліграфкомбінат «Україна» розпочато планову заміну сертифікатів

На ДП «Поліграфкомбінат «Україна» розпочато планову заміну сертифікатів

ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» з 30 березня по 5 квітня поточного року проводитиметься планова заміна сертифікатів, в результаті чого всі дані на оформлені паспорти громадянина України для виїзду за кордон будуть повторно направлені на персоналізацію. Відповідно,  буде оновлено й дату відправлення даних на персоналізацію у сервісі «Перевірка стану оформлення паспорта», але це жодним чином не вплине ні на черговість, ні на строк персоналізації.

Передача здійснюватиметься у тому ж порядку, у якому ці дані відвантажувалися від ДМС до Поліграфкомбінату «Україна» раніше.

Проведення планової сертифікації проводиться Поліграфкомбінатом «Україна» відповідно до вимог Міжнародної асоціації цивільної авіації (ICAO) з метою забезпечення безпеки документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство та дають право виїзду за кордон.

Загалом, заміна сертифікатів безпеки на Поліграфкомбінаті «Україна» не впливає на дотримання термінів виготовлення закордонних паспортів, але наразі, в умовах наявності значної черги на їх виготовлення, цей процес призводить до кількаденної затримки.

 Державна міграційна служба України вкотре рекомендує громадянам:

  • не планувати закордонну подорож, не маючи на руках діючого паспорта для виїзду за кордон;
  • не звертатися до будь-яких посередників, які обіцяють будь-які конкретні строки виготовлення паспорта.