УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Перші результати загальнодержавних профілактичних заходів «Мігрант»

Перші результати загальнодержавних профілактичних заходів «Мігрант»

Перші результати загальнодержавних профілактичних заходів «Мігрант»

Упродовж першого тижня проведення загальнодержавних профілактичних заходів «Мігрант» органами та підрозділами Державної міграційної служби України виявлено близько 80 іноземних громадян, які перебували на території держави з неврегульованим статусом (незаконно, нелегально, не виїхали після закінчення встановленого терміну перебування тощо). Стосовно усіх порушників прийняті рішення про примусове повернення в країну походження або в третю країну. Крім того, стосовно 21 особи судами задоволено позови про їх примусове видворення з України.

21 жовтня 2017 року, в результаті проведення відпрацювання території міста Києва, спільними зусиллями правоохоронних органів та Державної міграційної служби було виявлено трьох громадян Грузії, які перебували на території України  порушуючи міграційне законодавство.

З’ясовано, що стосовно двох громадян Грузії, за поданнями компетентних органів, територіальними органами ДМС у вересні цього року були скасовані дозволи на проживання та анульовані відповідні посвідки. У встановлений законодавством строк ці особи територію України не залишили. Ще один громадян Грузії протягом тривалого часу перебував на території держави незаконно, не маючи законних засобів існування.

Стосовно усіх вказаних порушників міграційного законодавства територіальним підрозділом ДМС прийнято рішення про примусове повернення та проконтрольовано його виконання.