УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Підписано Імплементаційний протокол між Урядами України та Польщі до Угоди між Україною та ЄС про…

Підписано Імплементаційний протокол між Урядами України та Польщі до Угоди між Україною та ЄС про реадмісію осіб

Підписано Імплементаційний протокол між Урядами України та Польщі до Угоди між Україною та ЄС про реадмісію осіб

24 квітня цього року під час офіційного візиту делегації ДМС на чолі з Головою ДМС М.Ю. Соколюком до міста Варшави для ознайомлення з роботою державних органів Республіки Польща в міграційній сфері було підписано українсько-польський Імплементаційний протокол до Угоди між Україною та ЄС про реадмісію осіб. За Уряд Республіки Польща цей міжнародний договір було підписано Головним комендантом Прикордонної варти Республіки Польща полковником Мареком Лапінським.

Нагадаємо, що у зв’язку із завершенням українською стороною внутрішньодержавних процедур з підготовки згаданого міжнародного договору до підписання, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 № 849-р було схвалено текст документу та уповноважено Голову ДМС на його підписання.

Слід відзначити, що реалізація цього міжнародного договору позитивно вплине на розвиток добросусідських відносин між Україною та Республікою Польща, визначить на основі взаємності швидкі й ефективні процедури ідентифікації і безпечного та організованого повернення осіб, які не виконують правила в’їзду, виїзду та перебування на територіях України та Республіки Польща, забезпечить дотримання Україною своїх обов’язків перед Європейським Співтовариством та світовою спільнотою щодо запровадження ефективних важелів здійснення державної політики в сфері реадмісії осіб.

Підписанням цього двостороннього документу ДМС, як центральний компетентний орган України в сфері міграції, успішно завершила переговорний процес із польською стороною та надалі продовжуватиме налагодження ефективного міжнародного співробітництва з країнами ЄС у сфері реадмісії осіб.