УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Працівники міграційної служби вивчають європейський досвід в рамках міжнародного проекту

Працівники міграційної служби вивчають європейський досвід в рамках міжнародного проекту

Працівники міграційної служби вивчають європейський досвід в рамках міжнародного проекту

З 02 по 08 квітня 2017 року працівники центрального апарату та територіальних підрозділів ДМС взяли участь у семінарі в рамках проекту «Зміцнення потенціалу Державної міграційної служби України в управління міграційними процесами», який було організовано Управлінням у справах іноземців Головної Комендатури Прикордонної Варти Республіки Польща. Семінар проходив на базі Підготовчого центру Прикордонної Варти РП в Республіці Польща.

Під час заходу працівники ДМС ознайомилися з польським досвідом у питаннях легалізації перебування іноземців, які звернулися за отриманням статусу біженця, на території Польщі; умовами та порядком набуття громадянства Республіки Польща іноземцями, які легально перебувають в Польщі; методиками та принципами проведення опитування, огляду та збором інформації;  підготовкою інформації по країнах походження в процесі надання міжнародного захисту; системою надання притулку в Польщі; існуючими підходами в наданні державної допомоги особам, які потребують особливого догляду; наданням соціальної допомоги іноземцям, які звернулися за міжнародним захистом; польським досвідом у сфері виявлення підробних документів.

Також, в рамках заходу, представники ДМС відвідали Центр для іноземців в м. Лінін, поблизу м. Гура Кальварія, де ознайомилися з процедурою поміщення до Центру, правилами та умовами перебування іноземців у Центрі, а також обговорили проблемні питання, пов’язані з проживанням іноземців у Центрі.