УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Проведено Експертну зустріч із питань запобігання сприянню неврегульованій міграції

Проведено Експертну зустріч із питань запобігання сприянню неврегульованій міграції

Проведено Експертну зустріч із питань запобігання сприянню неврегульованій міграції

17-18 жовтня 2017 року в м. Київ відбулося Експертне засідання із питань запобігання сприянню неврегульованій міграції в рамках Панелі з питань міграції та притулку ініціативи ЄС «Східне Партнерство».

Співорганізаторами зазначеного заходу виступили Україна, Литва, Європейська Комісія та Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні.

У заході взяли учать представники країн-учасниць Східного Партнерства (Європейський Союз, Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна), іноземні експерти з питань міграції, а також представники міжнародних та неурядових організацій.

Вітаючи учасників засідання, Голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк підкреслив виключну важливість системного запобігання торгівлі людьми та злочинів, пов’язаних із організацією незаконного переміщення людей через кордони, оскільки такі мігранти позбавлені не лише документів, але й будь-яких прав у країні перебування.

Під час зустрічі учасники обговорили ряд питань, які стосувалися напрямів запобігання та протидії сприянню неврегульованій міграції, законодавчі та правові аспекти регулювання в цій сфері. Значну увагу експертів було приділено напрямам налагодження тісної дво- та багатосторонньої співпраці, а також обміну, в ході інтерактивних сесій, практичним досвідом з питань, порушених у порядку денному заходу.