УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Участь Голови ДМС у третьому засіданні Керівного комітету проекту «Підтримка управління міграцією…

Участь Голови ДМС у третьому засіданні Керівного комітету проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні»

Участь Голови ДМС у третьому засіданні Керівного комітету проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні»

24 січня 2018 року працівники ДМС на чолі з Головою ДМС Максимом Соколюком взяли участь у третьому засіданні Керівного комітету проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні», який фінансується ЄС та реалізується Міжнародною організацією з міграції, в особі Представництва МОМ в Україні.

Головними цілями зазначеного проекту, реалізація якого запланована на 2016-2019 рр. передбачено вдосконалення державної політики в сфері міграції та притулку з метою сприяння запланованим інституційним змінам, зміцнення технічно-інституційних спроможностей та підвищення ефективності державних органів-бенефіціарів у сфері управління міграцією і кордонами.

У ході засідання учасники заходу обговорили поточний стан реалізації проекту, проблеми з якими довелося стикнутися та шляхи їх вирішення, а також домовилися про подальші кроки з його реалізації.