З Прикарпаття за межі країни виїхали понад півсотні іноземців-правопорушників

З Прикарпаття за межі країни виїхали понад півсотні іноземців-правопорушників

З Прикарпаття за межі країни виїхали понад півсотні іноземців-правопорушників

Результативна діяльність міграційної служби Івано-Франківської області за напрямком протидії нелегальній міграції.

Упродовж першого півріччя виявлено майже 140 порушників міграційного законодавства, переважна більшість яких порушили правила перебування або ж опинилися на нелегальному становищі в Україні.

Від початку року міграційною службою Івано-Франківської області у взаємодії з  правоохоронними органами  виявлено 54 неврегульованих мігрантів, щодо  42 осіб-іноземців цієї категорії було прийнято рішення про примусове повернення до країни походження, 4 – про примусове видворення за межі України.

На правопорушників було накладено штрафних санкцій на загальну суму майже 200 тисяч гривень штрафів, які стягуються на користь держави.

З метою виявлення фактів незаконного перебування іноземців в Україні у літній період працівники міграційної служби спільно з поліцейськими відділу міграційної поліції проводять профілактичні заходи у курортних містечках та місцях туристичного відпочинку.

Міграційна служба, як і раніше, сподівається на сприяння та інформацію від небайдужих громадян   стосовно  того чи іншого іноземного громадянина з підозрілою поведінкою чи сумнівним заняттям на території Івано-Франківщини. Кожна отримана інформація є і буде предметом неупередженої   перевірки. Для цього відкритий канал телефонів «гарячої лінії» УДМС в області (0342) 53-44-55  і  (0342)  55-31-12, а також Facebook Messenger  офіційної сторінки УДМС в області.

Управління ДМС в Івано-Франківській області