Як перевірити стан готовності документа

Як перевірити стан готовності документа

Як перевірити стан готовності документа

Якщо Ви бажаєте перевірити стан готовності документа, то заходьте за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html і оберіть тип документа.

Результат пошуку буде виведено на сторінці після введення серії та номера паспорта, підтвердження капчі (“я не робот”) та натискання кнопки “Пошук”. При цьому сторінка перезавантажиться.

Серія паспорта у формі книжечки вводиться ВЕЛИКИМИ УКРАЇНСЬКИМИ літерами, а свідоцтва про народження - як зазначено у самому документі.

Зверніть увагу, якщо серія свідоцтва про народження починається з 1 або І, у базі може бути ОДИН ІЗ ТРЬОХ варіантів написання: цифра 1, українська літера І, латинська літера I, в залежності від того, як серію було введено оператором під час оформлення документа.

Серія та номер документа, на підставі якого здійснюється оформлення документа для іноземця або особи без громадянства вводиться БЕЗ проставлення розділових знаків (крапка, кома, крапка з комою, двокрапка, тире, три крапки, знак оклику, знак питання, лапки, дужки, скісна риска, абзац, проміжок).

Крім цього, перевірку стану можна здійснювати лише наступного дня після подання заяви до територіального підрозділу ДМС. У разі якщо протягом 48 годин з моменту подання заяви на оформлення, інформація про документ відсутня у сервісі (статус «Інформації не знайдено»), заявникові варто звернутись до територіального підрозділу до якого подавалися документи.

База даних оновлюється 4 рази на добу, внаслідок чого можлива затримка у відображенні даних.

Про статуси оформлення документів у розділі “Додаткова інформація” на офіційному сайті Державної міграційної служби України.

Головне управління ДМС у Львівській області