Харківські міграційники провели онлайн заняття для своїх колег

Харківські міграційники провели онлайн заняття для своїх колег

Харківські міграційники провели онлайн заняття для своїх колег

Працівники Головного управління ДМС у Харківській області провели онлайн семінар для працівників структурних та територіальних підрозділів ГУ ДМС у Харківській області щодо наповнення Єдиного державного демографічного реєстру та оформлення документів із застосуванням засобів Реєстру, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус.

Спікери висвітлили питання щодо:

1. Дотримання стандартів операційних процедур;

2. Дотримання працівниками структурних та територіальних підрозділів під час оформлення документів, що підтверджують громадянства України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, вимог законодавства: 

  • Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
  • Закону України «Про захист персональних даних»;
  • Закону України «Про державну службу».

3. Питання, які виникають під час оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Семінар проведено з метою забезпечення надання якісних адміністративних послуг та дотримання підрозділами Міграційної служби Харківської області вимог чинного законодавства.

Команда Міграційної служби Харківщини регулярно проводить заняття для працівників із різних напрямів діяльності служби, і ми завжди раді поділитись своїм досвідом із нашими колегами.

Головне управління ДМС у Харківській області