На Прикарпатті виявлено 15 іноземців з неврегульованим статусом перебування в Україні або ж недійсними…

На Прикарпатті виявлено 15 іноземців з неврегульованим статусом перебування в Україні або ж недійсними документами

На Прикарпатті виявлено 15 іноземців з неврегульованим статусом перебування в Україні або ж недійсними документами

У рамках проведення цілеспрямованих профілактичних заходів працівники міграційної служби Івано-Франківської області у взаємодії з поліцейськими, а в окремих випадках із службовцями прикордонного оперативно-розшукового відділу Чернівецького прикордонного загону за останній час виявили на території Прикарпаття 15 осіб-іноземців, які порушили міграційне законодавство під час перебування в Україні.

З-поміж виявлених правопорушників – 5 осіб з неврегульованим статусом, яких зазвичай називають нелегальними мігрантами. Кожного з цих іноземців, а йдеться про 3 громадян Російської Федерації, громадянина Турецької Республіки і громадянина Республіки Молдови, притягнуто до адміністративної відповідальності (стягнення штрафу) і зобов’язано до визначеного строку покинути Україну.

Крім того, виявлено близько десятка правопорушень, пов’язаних з перебуванням іноземців в Україні з недійсними документами або ж без документів з причин втрати. На правопорушників було накладено штрафних санкцій на загальну суму майже 30 тисяч гривень, які стягуються на користь держави.

Працівники міграційної служби здійснюють подальші  заходи щодо виявлення і документування фактів порушення міграційного законодавства. Системними стали профілактичні відпрацювання у курортних містечках та місцях туристичного відпочинку на території Івано-Франківщини.

Як і раніше, міграційними сподіваються на сприяння та інформацію від небайдужих громадян   стосовно  того чи іншого іноземного громадянина з підозрілою поведінкою чи сумнівним заняттям на території Івано-Франківщини. Кожна отримана інформація є і буде предметом неупередженої   перевірки. Для цього відкритий канал телефонів «гарячої лінії» УДМС в області (0342) 53-44-55  і  (0342)  55-31-12, а також Facebook Messenger  офіційної сторінки УДМС в області.

Управління ДМС в Івано-Франківській області