За період проведення посилених профілактичних заходів на Івано-Франківщині виявлено 43 неврегульованих…

За період проведення посилених профілактичних заходів на Івано-Франківщині виявлено 43 неврегульованих мігрантів

За період проведення посилених профілактичних заходів на Івано-Франківщині виявлено 43 неврегульованих мігрантів

Міграційна служба Прикарпаття продовжує  профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант», спрямовані на протидію нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України у міграційній сфері.

У ході відпрацювання території області і за підтримки небайдужих громадян за неповний місяць виявлено 43 іноземців, кожен з яких  притягнутий до адміністративної відповідальності і зобов’язаний виїхати з України самостійно або ж у примусовому порядку за рішенням суду.

Це, зокрема, стосується й 34-річного громадянина Федеративної Республіки Нігерії. Цього іноземця виявили в Івано-Франківську, а під час перевірки його документів виявилося, що в чоловіка немає жодних підстав для легального перебування в Україні. За його словами, свого часу навчався у виші у Вінниці, але був відрахований. На батьківщину не повернувся, натомість періодично проживав то в Києві, то в інших містах України. Власне Івано-Франківськ залишиться в його українській історії останнім місцем подорожування. Згідно з рішенням суду щодо громадянина Нігерії застосують процедуру примусового видворення, а наразі його допроваджено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців терміном на 6 місяців.

Тим часом зобов’язання повернутися до країни походження оголошено 68-річному громадянинові Азербайджанської Республіки. Чоловік має покинути територію України через те, що порушив терміни перебування в нашій країні.

Операція під умовною назвою «Мігрант» триває. Міграційна служба області й надалі розраховує на сприяння та інформацію від небайдужих громадян стосовно  того чи іншого іноземного громадянина з підозрілою поведінкою чи сумнівним заняттям на території Івано-Франківщини. Кожна отримана інформація є і буде предметом неупередженої   перевірки. Для цього відкритий канал телефонів «гарячої лінії» УДМС в області (0342) 53-44-55  і  (0342)  55-31-12, а також Facebook Messenger  офіційної сторінки УДМС в області.

Управління ДМС в Івано-Франківській області