У вересні мешканці Івано-Франківської області оформили більше паспортів у формі ID-картки, аніж…

У вересні мешканці Івано-Франківської області оформили більше паспортів у формі ID-картки, аніж закордонних паспортів

У вересні мешканці Івано-Франківської області оформили більше паспортів у формі ID-картки, аніж закордонних паспортів

Інфографіка оформлення біометричних документів в Івано-Франківській області у вересні.

Упродовж місяця оформлено загалом майже 12 тисяч біометричних  паспортів. Порівняно з попереднім місяцем відзначається зростання активності людей в оформленні українського національного паспорта у формі ID-картки порівняно з бажанням оформити закордонний паспорт

Зокрема, у вересні відвідувачі територіальних підрозділів міграційної служби оформили 5983  паспорти  громадянина України.

Тим часом закордонних паспортів оформлено 5831, що на 2 тисячі документів менше, ніж у попередньому місяці.

Інформуємо про те, що оформити  паспорт громадянина України у формі ID-картки або ж закордонний паспорт можна у будь-якому територіальному підрозділі міграційної служби незалежно від зареєстрованого місця проживання.

Нагадуємо також, що у зв’язку з дією на території України карантинних заходів документи ( національні паспорти у формі ID-картки і паспорти для виїзду за кордон) , які з різних причин раніше не були отримані заявниками, не підлягають знищенню і чекають на своїх власників !

Для зручності отримувачів адміністративних послуг в усіх територіальних підрозділах міграційної служби Івано-Франківщини працює сервіс «Електронна черга». Отже, заходьте на сайт ДМС України і через сервіс «Електронна черга» реєструйте свій візит до обраного територіального підрозділу на оптимальний день і час.

Управління ДМС в Івано-Франківській області