У Чорнобаї робочу зустріч присвятили питанню зміни місця реєстрації

У Чорнобаї робочу зустріч присвятили питанню зміни місця реєстрації

У Чорнобаї робочу зустріч присвятили питанню зміни місця реєстрації

Працівники Чорнобаївського сектору УДМС у Черкаській області провели робочу зустріч із представниками відділу ЦНАП виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради.

Темою обговорення стали практичні аспекти використання органами реєстрації сервісу «Реєстр територіальних громад» та дотримання вимог законодавства з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання.

Із 1 квітня поточного року реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб здійснюється органами місцевого самоврядування з використанням реєстрів територіальних громад виключно в електронній формі, для цього органи реєстрації підключились до нової версії сервісу «Реєстр територіальних громад» на офіційному сайті ДМС.

За 6 місяців відділом ЦНАП виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради зареєстровано – 347 осіб, знято з реєстрації – 343 осіб із використанням сервісу «Реєстр територіальних громад».

Також в електронній формі органи реєстрації передають інформацію про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб до відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби України для її подальшої передачі до Єдиного державного демографічного реєстру.

Завдяки взаємодії реєстру територіальних громад з Єдиним державним демографічним реєстром стане можливим повноцінне функціонування проєкту з онлайн-реєстрації місця проживання на порталі або у застосунку Дія.

Нині ж можна зареєструвати місце проживання дитини віком до 14 років за адресою одного з батьків з одночасним зняттям з реєстрації з попереднього місця проживання. Послуга доступна у м. Харків, м. Луцьк, м. Рівне, м. Вінниця, м. Маріуполь, м. Кривий Ріг, м. Хмельницький, м. Львів.

Управління ДМС у Черкаській області