До уваги відвідувачів Селидівського відділу

До уваги відвідувачів Селидівського відділу

До уваги відвідувачів  Селидівського відділу

Інформуємо, що з 13 жовтня поточного року   Селидівський відділ Головного управління ДМС України в Донецькій області (м. Селидове, вулиця Пушкіна, 7) відновлює свою роботу та буде працювати в штатному режимі.

Адміністративні послуги суб’єктам звернення Селидівський відділ надає за наступним графіком: вівторок, середа, четвер, п’ятниця – з 08.00 до 17.00; субота – 08.00 до 15.45. Вихідні дні: неділя, понеділок та святкові дні. Контактний телефон:(099) 768-09-10. Додаткова інформація на сайті  ДМС  України.

У той же час, просимо Вас під час відвідування територіальних підрозділів міграційної служби  дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я щодо зменшення впливу та передачі вірусної інфекції:

  • користуйтесь захисною маскою, рукавичками та дезінфікуючими засобами;
  • не створювати скупчення людей у підрозділі (з розрахунку не більше 1 людини на 10 кв. метрів) та дотримуватись безпечної відстані між людьми;
  • уникати контакту з усіма, хто має ознаки ГРВІ.

Якщо ж Ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували у країнах, в яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, обов’язково залишайтесь вдома та подбайте про своє здоров’я.

Щиро вдячні за розуміння!

Головне управління ДМС у Донецькій області