Співпрацюємо зі Смілянським дитячим будинком-інтернатом

Співпрацюємо зі Смілянським дитячим будинком-інтернатом

Співпрацюємо зі Смілянським дитячим будинком-інтернатом

Нещодавно свої перші дорослі документи ‒ ID-картки отримали 14-річні Андрій та Євгенія, а по закінченню строку ID-картки ‒ здійснили переоформлення паспортного документу ‒ Ігор та Федір.

У всіх дітей багато спільного – їхні батьки живуть в інших містах, а самі вони є вихованцями Смілянського дитячого будинку-інтернату, який спеціалізується на дітях з особливими потребами.

Наразі в інтернаті знаходиться понад 150 дітей які потребують постійного догляду, і паспортний документ, починаючи з 14 років, їм зазвичай потрібен більше, ніж іншим підліткам.

ID-картка не лише дає можливість оформити необхідні документи для отримання соціальних гарантій та призначення допомоги по інвалідності, а й грає важливу роль у соціалізації дітей у суспільстві ‒ вони мають змогу приймати участь у спортивних змаганнях, подорожувати до моря. Надважливим є й питання лікування – наявність біометричних документів дає можливість виїзду на реабілітацію, спрямовану на відновлення, компенсацію порушених або втрачених функцій організму.

Не дивлячись на складність в паспортизації діток з особливими потребами – починаючи від численних перевірок і закінчуючи фізичним станом дітей, який часто потребує особливої процедури фотографування або виїзду спеціалістів Міграційної служби до будинку-інтернату, працівники Смілянського відділу УДМС у Черкаській області приділяють максимум уваги та докладають усіх зусиль для професійної допомоги вихованцям дитячого будинку.

Посилена співпраця Міграційної служби з дитячим будинком-інтернатом триває постійно.

Управління ДМС у Черкаській області