Про підсумки роботи служби за 2021 рік та пріоритетні напрямки на 2022 рік говорили на розширеній…

Про підсумки роботи служби за 2021 рік та пріоритетні напрямки на 2022 рік говорили на розширеній нараді у Полтаві

Про підсумки роботи служби за 2021 рік та пріоритетні напрямки на 2022 рік говорили на розширеній нараді у Полтаві

В Управлінні Державної міграційної служби у Полтавській області під керівництвом начальника Управління Сергія Шостака проведено розширену нараду з керівниками структурних та територіальних підрозділів УДМС області, на якій підвели підсумки службової діяльності за рік, що минув.

В умовах карантину нараду провели в онлайн-режимі у форматі відеоконференції.

У вступному слові начальник УДМС області поінформував про показники діяльності за минулий рік, наголосив на неухильне дотримання комунікаційного стандарту спілкування працівниками міграційної служби із громадянами та суворо застеріг від можливих проявів корупційних діянь.

Керівник поінформував присутніх щодо рішення Колегії Державної міграційної служби «Про пріоритетні напрями розвитку органів ДМС», зазначив щодо внесених змін до чинного законодавства з питань громадянства та здійснення аналізу інформації, яка надходить на електронний сервіс «Громадське опитування».

Звернув увагу на надання якісної консультативної інформації громадянам та підвищення кваліфікації працівників служби, в частині вивчення нововведень діючого законодавства для покращення якості обслуговування громадян.

Під час наради наголошено на неухильне дотримання рекомендацій  Міністерства охорони здоров'я, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19.

На нараді заслухали інформацію:

  • про результати діяльності УДМС у Полтавській області по напрямку протидії нелегальній міграції за підсумками 2021 року; проблемні питання та шляхи їх вирішення;
  • про результати діяльності УДМС у Полтавській області по напрямку паспортної роботи за підсумками 2021 року; проблемні питання та шляхи їх вирішення;
  • про стан розгляду справ про надання дозволу на імміграцію в Україну за заявами іноземцями та осіб без громадянства, які прийняті підрозділами служби протягом 2021 року.

Проаналізовано результати роботи територіальних підрозділів УДМС з протидії нелегальній міграції за звітний період та визначено завдання на 2022 рік. Наголошено на взаємодії з правоохоронними органами з питань організації протидії нелегальній міграції та посилення контролю за перебуванням іноземців на території обслуговування, виявлення серед них порушників міграційного законодавства.

Під час наради заслухані керівники по напрямкам роботи, поставлені конкретні терміни щодо усунення виявлених недоліків в їх діяльності. Підсумувавши результати праці за звітний період та обговоривши актуальні питання, учасники визначились із пріоритетними  напрямками роботи в наступному році.

Наприкінці заслуховування проведено семінарські заняття.

Управління ДМС у Полтавській області