УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Перший паспорт у 49 років

Перший паспорт у 49 років

Перший паспорт у 49 років

Наприкінці 2025 року до Зміївського відділу ГУ ДМС у Харківській області звернувся пан Олександр з метою оформлення паспорта громадянина України.

Унаслідок складних життєвих обставин заявник у 49-річному віці мав із  документів лише свідоцтво про народження. Фахівці міграційної служби надали заявнику необхідні роз’яснення щодо порядку оформлення паспорта та прийняли відповідну заяву.

Оскільки у заявника були відсутні документи з фотозображенням, працівниками міграційної служби провели процедуру встановлення особи. У межах цієї процедури здійснено опитування родичів заявника – його сестри та брата, а також проведено інші необхідні перевірочні заходи.

Після завершення всіх необхідних процедур громадянину було оформлено паспорт, і днями пан Олександр отримав свій перший документ, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України.

Головне управління ДМС у Харківській області