Працівниками УДМС Хмельниччини поміщено до Волинського ПТПІ громадянина рф, який зазначений у…

Працівниками УДМС Хмельниччини поміщено до Волинського ПТПІ громадянина рф, який зазначений у санкційних списках РНБО із подальшим видворенням за межі країни

Працівниками УДМС Хмельниччини поміщено до Волинського ПТПІ  громадянина рф, який зазначений у санкційних списках РНБО із подальшим видворенням за межі країни

Днями, відділом організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС України в Хмельницькій області спільно з працівниками правоохоронних органів було виявлено громадянина рф, який перебував на території України з порушенням міграційного законодавства.

В ході перевірки було встановлено, що відносно вищезазначеного громадянина 02 липня 2021 року було прийнято рішення про примусове повернення до країни походження та зобов’язано залишити територію України до 03 липня 2021 року. Проте, іноземець ухилився від виїзду та не покинув територію держави вчасно.

Окрім цього, вказана особа зазначена в списках додатку №1 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 червня 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

В порядку ст. 30 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» УДМС України в Хмельницькій області було подано позов до Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області з метою затримання та поміщення до ПТПІ громадянина рф.

Вказаного громадянина поміщено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні ДМС України.

Організація роботи по протидії нелегальній міграції залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності ДМС України та знаходиться на постійному контролі керівництва Управління ДМС України в Хмельницькій області.

Управління ДМС у Хмельницькій області