З України – примусово на росію

З України – примусово на росію

З України – примусово на росію

Працівники Соснівського відділу у м. Черкаси Управління ДМС у Черкаській області виявили 32-річного громадянина російської федерації наприкінці вересня 2022 року. Іноземець перебував на території одного з сіл Черкаського району. Заїхав в Україну ще у січні 2020 року, а після сплину дозволеного строку перебування в Україні повертатися на росію не планував.

Нелегального мігранта притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП та стягнули штраф. Стосовно нього було прийняте рішення про примусове повернення до країни громадянської належності. Він протягом місяця зобов’язувався залишити територію України самостійно, проте так і не залишив.

Міграційники Соснівського відділу у м. Черкаси звернулися до суду з позовом про примусове видворення громадянина рф, після задоволення якого супроводили нелегального мігранта до КПП «Могилів-Подільський – Отач» із забороною в’їзду на 5 років. Із Республіки Молдова його шлях торуватиме на росію.

Нагадаємо, що в Україні з 1 липня набув чинності візовий режим з росією. Щоб потрапити на територію України росіянам необхідно отримати попередньо візу, наявність якої жодним чином не гарантує в’їзд, адже кожен окремий випадок будуть розглядати прикордонники.

Управління ДМС у Черкаській області