З України видворили іноземця-кримінальника

З України видворили іноземця-кримінальника

З України видворили іноземця-кримінальника

Міграційна служба Івано-Франківської області продовжує системні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері. У певних випадках ця робота проводиться у взаємодії з правоохоронними органами.

Щойно працівники міграційної служби і Національної поліції завершили процедуру примусового видворення за межі України 45-річного громадянина Грузії. Ця особа є кримінальником, який легально в’їхав на територію України у 2015 році, а вже наступного року вчинив низку злочинів і був засуджений до позбавлення волі.

 Після того, як іноземець відбув тривале покарання, УДМС в Івано-Франківській області здійснило відповідні заходи щодо його поміщення до пункту тимчасового перебування іноземців з метою ідентифікації, тобто оформлення документів для перетину кордону. Водночас було ухвалено рішення про примусове видворення цієї особи до країни походження або в треті країни.

Учора іноземця допровадили до пункту пропуску для перетину кордону, відтак з території сусідньої країни він авіарейсом має повернутися на батьківщину. Цій особі заборонено відвідувати Україну найближчих 5 років.

Управління ДМС в Івано-Франківській області