УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Міграційна служба Київщини: отримати виготовлені паспортні документи за межами України можливо

Міграційна служба Київщини: отримати виготовлені паспортні документи за межами України можливо

Міграційна служба Київщини: отримати виготовлені паспортні документи за межами України можливо

Чимало українців, рятуючись від війни, опинилися наразі за кордоном. Дехто не встиг отримати  замовлені у підрозділі ДМС закордонний паспорт або ID-картку. У цьому разі можна звернутися до закордонної дипломатичної установи України або до розміщеного за межами України відокремленого підрозділу ДП «Документ»  та  подати письмову заяву у довільній формі щодо необхідності надсилання такого паспорта з територіального підрозділу ДМС, співробітники якого його оформлювали, з метою організації його видачі за кордоном.

Щоб отримати за кордоном паспортний документ, слід  звернутися до закордонної дипломатичної установи України з заявою  про отримання у країні перебування закордонного паспорта або ID-картки. Заява має бути адресована тому територіальному підрозділу ДМС в Україні, в якому  цей документ оформлювався.

До речі, минулого року міграційна служба Київщини переслала на закордонні відділення паспортного сервісу ДП «Документ» майже 1460 виготовлених документів та через МЗС до консульських установ України за кордоном – більш ніж 2160.

Треба врахувати, що отримання доставленого до дипломатичної установи документа здійснюється виключно за умови особистої присутності заявника або його законного представника (для дітей віком до 16 років). Доставляння документа до установи здійснюється засобами дипломатичної пошти та складає від 3-х місяців.

Нагадуємо, відстежувати готовність паспорта можна через онлайн-сервіс Державної міграційної служби України «Перевірка стану оформлення документів».

У разі виникнення питань громадяни можуть звернутися за телефоном «гарячої лінії» (044) 295-43-94. 

Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області