Ще двоє іноземців відповідатимуть за порушення міграційних правил

Ще двоє іноземців відповідатимуть за порушення міграційних правил

Ще двоє іноземців відповідатимуть за порушення міграційних правил

Термін перебування іноземців в Україні обмежений строком дії візи при візовому порядку в’їзду, а безвіз дозволяє іноземним громадянам перебувати в Україні до 90 днів протягом 180 днів. Ухиляючись від виїзду з України після закінчення дозволеного строку перебування, іноземці стають порушниками міграційного законодавства.

Знехтував міграційними правилами 19-річний громадянин Республіки Таджикистан. Чоловіка виявили у м. Черкаси працівники Соснівського відділу у місті Черкаси Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС. На нього склали адміністративний протокол ч. 2 ст. 203 КУпАП, стягнули штраф та ухвалили рішення про його примусове повернення до країни походження або третьої країни.

Поповнив список неврегульованих мігрантів і 50-річний громадянин рф. До адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 203 КУпАП його притягнули працівники Придніпровського відділу у місті Черкаси ЦПМУ ДМС. Міграційники наклали на нього штраф та зобов’язали виїхати з України, ухваливши рішення про його примусове повернення. Обоє іноземців до 01 травня 2024 року самостійно повинні відправитися додому.

Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС