Ухвалено рішення про примусовий виїзд з України 16 іноземців-правопорушників

Ухвалено рішення про примусовий виїзд з України 16 іноземців-правопорушників

Ухвалено рішення про примусовий виїзд з України 16  іноземців-правопорушників

Працівники підрозділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС в Івано-Франківській області у взаємодії з правоохоронцями цього тижня досягли завершального етапу у процедурі примусового повернення з України  громадянина Грузії. 30-річний чоловік зараз перебуває у спеціалізованому пункті тимчасового перебування іноземців. Вже готовий проїзний документ для перетину кордону. Крайніх 5 років іноземець провів в українській в’язниці, куди потрапив за вироком суду за вчинення низки майнових кримінальних правопорушень на території України.

 У подібних випадках  щодо осіб-іноземців, які звільняються з місць позбавлення волі, міграційна служба ухвалює безальтернативне рішення – ці громадяни мають покинути територію нашої країни, бо йдеться про питання забезпечення національної безпеки  і публічної безпеки людей.

З початку цього року в регіоні виявлено 16 нелегальних мігрантів. Десятеро іноземців, які порушили міграційне законодавство, у примусовому порядку вже покинули Україну. Аналогічні процедури примусового видворення чи примусового повернення з України будуть виконуватися у повному обсязі після ідентифікації цих осіб ( забезпечення проїзними документами).

За цей же період міграційна служба Івано-Франківської області ухвалила рішення про заборону в'їзду в Україну 33 громадянам іноземних  країн.

Управління ДМС в Івано-Франківській області