УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У Чернівцях навчалися документувати іноземців за зміненими правилами

У Чернівцях навчалися документувати іноземців за зміненими правилами

Начальник Управління ДМС у Чернівецькій області Віталій Вербицький взяв участь у семінарі для фахівців територіальних підрозділів, присвяченому вивченню законодавчих змін щодо оформлення посвідок на тимчасове проживання.

Маючи нагоду поспілкуватися з представниками тер-підрозділів, відповідальними за роботу з іноземцями і особами без громадянства та протидію нелегальній міграції, головний міграційник області висловив ряд побажань щодо покращення результативності цих напрямків діяльності.

Начальник відділу у справах іноземців та осіб без громадянства Едуард Дудкевич довів  до учасників навчання основні вимоги Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій».

При цьому він вказав на недоліки, які виявляють правоохоронці під час проваджень по адміністративним правопорушенням та при прийнятті рішень про примусове повернення.

Також з працівниками міграційної служби області зустрілися фахівці Чернівецького обласного центру зайнятості, які надали роз’яснення стосовно оформлення дозволів на працевлаштування  іноземців та осіб без громадянства.

Управління ДМС у Чернівецькій області