УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Харківщині міграційники оформили терміновий закордонний паспорт хлопцю, якого було поранено…

На Харківщині міграційники оформили терміновий закордонний паспорт хлопцю, якого було поранено під час удару КАБом в Липцях

На Харківщині міграційники оформили терміновий закордонний паспорт хлопцю, якого було поранено під час удару КАБом в Липцях

Минулого тижня російські війська атакували населений пункт Липці Харківської області. Внаслідок влучань ворожих бомб пошкоджені крамниця та аптека, на жаль, є загиблі та постраждалі. Зокрема, з-під завалів дістали 16-річного Богдана, який отримав численні поранення.

Наразі юнак знаходиться в реанімації. Він вже переніс декілька операцій, але щоб врятувати зір, йому необхідно їхати на лікування за кордон.

Тож мама хлопця звернулася до Міграційної служби Харківщини для термінового оформлення закордонного паспорта.

Складність оформлення документа для виїзду за кордон для Богдана полягає в тому, що у нього сильно пошкоджено обличчя й очі, тож коректне фотографування для паспорта неможливе.

Міграційники не стали зволікати і поїхали до хлопця у лікарню. Отримавши всі необхідні документи та останнє актуальне фото, оформили заявку на терміновий закордонний паспорт.

Віримо, що Богдану допоможе операція за кордоном і він побачить світ своїми очима. Щиро бажаємо здоров’я та сил!

Головне управління ДМС у Харківській області