УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Дніпропетровщині відновили паспорт 98-річній жінці, яка пішки через лінію фронту дійшла на підконтрольну…

На Дніпропетровщині відновили паспорт 98-річній жінці, яка пішки через лінію фронту дійшла на підконтрольну Україні територію

На Дніпропетровщині відновили паспорт 98-річній жінці, яка пішки через лінію фронту дійшла на підконтрольну Україні територію

Випадки повернення наших громадян з тимчасово окупованих територій сьогодні непоодинокі. Люди самотужки намагаються дістатися підконтрольної Україні території, навіть ризикуючи життям.

Міграційники Дніпропетровщини докладають чимало зусиль, щоб допомогти нашим громадянам відновити паспорти, адже багато в кого вони знищені внаслідок ворожих обстрілів та руйнувань, або вилучені загарбниками.

Так, 11 червня у Першотравенському відділі ГУ ДМС у Дніпропетровській області видали паспорт громадянина України 98-річній Лідії Степанівні, яка ризикуючи життям через лінію фронту пішки дійшла до позицій ЗСУ з окупованого Очеретиного.

Цілий день жінка йшла під обстрілами та пекучим сонцем без їжі та води. Аж під вечір українку побачили на дорозі військові та передали групі поліції «Білий Янгол», які відвезли її в безпечне місце, надали необхідну допомогу та розшукали рідних.

Жінка зазначила, що її село зазнало значно гірших руйнувань, аніж під час Другої світової війни – тоді в селі не згоріла жодна хата.

Власний будинок жительки Очеретиного, який вона будувала з родиною, зруйнували росіяни, всі її документи були знищені, а рідні зазнали поранень.

Наразі Лідія Степанівна вже отримала нову ID-картку та з вірою в майбутнє попрямувала оформлювати документи на свій новий будинок, який їй подарували небайдужі українці.

Головне управління ДМС у Дніпропетровській області