На Харківщині пройшла робоча зустріч з керівниками підрозділів ГУ ДМС у Харківській області в режимі відеоконференції
![На Харківщині пройшла робоча зустріч з керівниками підрозділів ГУ ДМС у Харківській області в режимі відеоконференції](/assets/cache_image/news/2024/07/16722_724x0_803.jpg)
Сьогодні у режимі відеоконференції відбулася робоча зустріч з керівниками підрозділів Головного управління Державної міграційної служби у Харківській області.
Зустріч пройшла під головуванням т.в.о. першого заступника начальника ГУ ДМС у Харківській області Олексія Довгопола.
Основні питання, які було обговорено – правові аспекти комунікації керівного складу підрозділів Головного управління з органами державної влади та неухильне дотримання норм антикорупційного законодавства під час виконання службових обов’язків.
На завершення було підбито підсумки робочої зустрічі та обговорено проблемні питання.
Головне управління ДМС у Харківській області