Навчання з цивільного захисту у ГУ ДМС Харківської області
![Навчання з цивільного захисту у ГУ ДМС Харківської області](/assets/cache_image/news/2024/07/16746_724x0_803.jpg)
Днями працівники міграційної служби Харківської області підвищили свої знання з питань евакуації населення та матеріальних цінностей.
Для проведення навчання були запрошені працівники відділу запобігання надзвичайним ситуаціям по Шевченківському району Харківської міської територіальної громади Харківського районного управління Головного управління ДСНС України у Харківській області.
Під час проведення заходу особливу увагу приділено відомчим нормативно-правовим актам, котрі регламентують дане питання та які обов’язково повинні бути в підрозділі.
Отримані знання допоможуть ефективно діяти працівникам у разі надзвичайних ситуацій.
Головне управління ДМС у Харківській області