На Буковині примусово повернуть чотирьох громадян Молдови

Чотирьох громадян Молдови, які ухилялися від своєчасного виїзду з України, виявили працівники УДМС у Чернівецькій області під час перевірок місць ймовірного перебування іноземців та осіб без громадянства у Новоселиці, Кіцмані та Заставні.
Перевірками з’ясовано, що одна з зазначених осіб не виїхала вчасно з України з приватних причин, маючи однак законні підстави для продовження терміну тимчасового перебування в Україні. Проте жінка не легалізувала свій статус, тож за порушення терміну перебування довелося сплачувати штраф згідно вимог ст. 203 КУпАП та виконати припис УДМС у Чернівецькій області про примусове повернення до країни походження.
Аналогічні адміністративні стягнення застосовано також до 3-х громадян Молдови, яких було виявлено у Заставні та Кіцмані. Іноземці перебували на території Чернівецької області транзитом, однак припустилися перевищення передбаченого законом терміну перебування через некоректний обрахунок своєчасної дати виїзду.
По одному з вказаних епізодів за неналежне виконання обов’язків приймаючої сторони відповідно до вимог ст. 205 КУпАП до адміністративної відповідальності притягнуто громадянку України.
Водночас у Сторожинці оштрафовано громадянку рф, яка проживала в Україні за недійсним протермінованим документом.
За вказаними епізодами до державного бюджету скеровано понад 15 тис. грн. адмінстягнень.
Управління ДМС у Чернівецькій області