Полтавщина: 21 нелегального мігранта виявили з початку року

Попри складні умови воєнного стану, працівниками Міграційної службою Полтавської області постійно проводяться заходи щодо контролю за дотриманням іноземцями та особами без громадянства вимог міграційного законодавства.
Так, з початку року міграційники виявили та задокументували 175 фактів порушення міграційного законодавства. Виявили 21 нелегального мігранта, відносно 20 іноземців-порушників прийняті рішення про примусове повернення до країни походження або третьої країни.
Також відносно 1 порушника прийняли рішення про примусове видворення та поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ), які незаконно перебувають на території держави. З початку року прийняли 46 рішень про заборону в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну.
Відносно неврегульованих мігрантів вжито заходів адміністративного впливу, що належать до компетенції міграційної служби. Зокрема стосовно порушників накладено штрафів у розмірі 547655 грн. та вже перераховано до державного бюджету 494360 грн.
Нагадуємо, що громадяни, яким відомо про будь-які факти порушення міграційного законодавства іноземцями та особами без громадянства, можуть повідомити про вищевказане за допомогою електронного сервісу «Повідомити про ймовірне порушення міграційного законодавства».
Управління ДМС у Полтавській області