УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Буковині примусово повернуть шістьох неврегульованих мігрантів

На Буковині примусово повернуть шістьох неврегульованих мігрантів

На Буковині примусово повернуть шістьох неврегульованих мігрантів

Двох громадян Індії, які легально перебували на території України на підставі офіційного працевлаштування, однак не виїхали з країни своєчасно після розірвання трудових договорів та завершення термінів посвідок на тимчасове проживання, виявили працівники Чернівецького відділу УДМС у Чернівецькій області під час проведення перевірок місць ймовірного перебування іноземців в обласному центрі.

Стосовно одного з них працівниками Новоселицького відділу УДМС у Чернівецькій області раніше ухвалювалося рішення про примусове повернення, однак припис міграційної служби він проігнорував. Наразі керівництвом УДМС у Чернівецькій області ухвалено рішення про примусове видворення іноземця із забороною в’їзду на територію України терміном на 5 років. Стосовно його співвітчизника ухвалено рішення про примусове повернення до країни походження відповідно до вимог ст. 203  КУпАП.

Також адмін.-стягнення згідно ст. 203 КУпАП за порушення термінів перебування в Україні застосовано до громадян Азербайджану, Білорусі, Молдови та Туреччини, яких виявили чернівецькі, кельменецькі, хотинські та глибоцькі міграційники.

По двом епізодам ст. 205 КУпАП за порушення порядку надання житла іноземцям оштрафовано двох громадян України.

До державного бюджету скеровано загалом понад 19 тисяч гривень адмінстягнень.

Управління ДМС у Чернівецькій області