УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Вишиванка та паспорт – символи українця ХХІ століття

Вишиванка та паспорт – символи українця ХХІ століття

Вишиванка та паспорт – символи українця ХХІ століття

День вишиванки символічно й натхненно розпочався у підрозділах міграційної служби на Харківщині.

У Шевченківському відділі ГУ ДМС у Харківській області 14-річний Олександр отримав свій перший паспорт громадянина України. Це важливий крок у доросле життя він зробив, вбраний у традиційну вишиванку, як символ національної ідентичності та любові до Батьківщини.

У Основ’янському відділі у місті Харкові хлопчик Макар разом із мамою завітав для оформлення першого паспорта громадянина України.

Разом із хлопцями – співробітники міграційної служби, також у вишиванках. Такий дрес-код цього дня був не випадковим: вишиванка – це наш генетичний код, а паспорт – документ, що засвідчує приналежність до незалежної та сильної держави.

Міграційники Харківщини щодня допомагають громадянам реалізовувати своє право на документування, і сьогоднішній день – ще один приклад їхньої важливої роботи, сповненої людяності, турботи та поваги до традицій.

Головне управління ДМС у Харківській області