Відомий український стрілець отримав закордонний паспорт у Черкасах

Черкаський спортсмен із кульової стрільби, заслужений майстер спорту України, майстер спорту міжнародного класу Сергій КУЛІШ отримав черговий паспорт для виїзду за кордон у секторі оформлення документів № 2 (м. Черкаси) Управління з питань паспортизації, реєстрації та еміграції Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС.
Щоб безперешкодно брати участь у міжнародних змаганнях і представляти Україну на світовій арені, спортсмен заздалегідь звернувся для оформлення термінового закордонного паспорта. Причиною оформлення нового документа стало не завершення строку дії чи втрата попереднього паспорта, а закінчення чистих сторінок для відміток про перетин кордону. Це поширена ситуація серед спортсменів, які активно представляють Україну по всьому світу.
Отриманий документ буде другим діючим закордонним паспортом пана Сергія і ще одним маленьким кроком до нових перемог під жовто-блакитним стягом.
Нагадаємо, терміновий закордонний паспорт видається не пізніше семи робочих днів з дня оформлення заяви-анкети. Відстежити готовність документа допоможе сервіс «Перевірка стану оформлення документів».
Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС