УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У Кривому Розі виявили громадянку російської федерації, в якої вже скінчився термін дії дозволу…

У Кривому Розі виявили громадянку російської федерації, в якої вже скінчився термін дії дозволу на перебування в Україні

У Кривому Розі виявили громадянку російської федерації, в якої вже скінчився термін дії дозволу на перебування в Україні

Державна міграційна служба України запобігає незаконному перебуванню на території  нашої країни іноземців та осіб без громадянства.

Так, 18 липня працівники Відділу №10 у м. Кривому Розі ГУ ДМС у Дніпропетровській області виявили громадянку російської федерації  1976 р.н., в якої вже скінчився термін дії дозволу на перебування в Україні.

Згідно з чинним законодавством, за порушення правил перебування в нашій державі зазначену громадянку притягнули до адміністративної відповідальності, а також ухвалили рішення про її повернення до країни походження у термін  до 16 серпня поточного року.

Міграційна служба України, вкотре, закликає іноземців не порушувати норми міграційного законодавства.

Головне управління ДМС у Дніпропетровській області