УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Міграційна служба Закарпатської області взяла участь у засіданні координаційної ради у справах…

Міграційна служба Закарпатської області взяла участь у засіданні координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації

Міграційна служба Закарпатської області взяла участь у засіданні координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації

29 липня в приміщенні Закарпатської обласної державної адміністрації відбулося чергове засідання координаційної ради у справах дітей. Захід пройшов під головуванням начальника Служби у справах дітей ОВА Світлани Якімеліної та був присвячений питанням забезпечення належного контролю за дітьми-сиротами і дітьми, позбавленими батьківського піклування, які наразі перебувають за межами України, а також забезпеченню житлом таких категорій дітей.

Державну міграційну службу України в Закарпатській області на засіданні представила Магдалина Бобяк — заступник начальника відділу з питань паспортизації та реєстрації управління з питань паспортизації, реєстрації та еміграції.

Спільна робота усіх зацікавлених сторін дозволяє розробляти дієві механізми допомоги, вчасно вирішувати проблемні питання та забезпечувати належний контроль за дотриманням законодавства. Державна міграційна служба і надалі залишатиметься активним учасником міжвідомчого діалогу з питань захисту прав дитини, особливо в контексті війни, коли питання законного виїзду та перебування дітей за кордоном набувають особливої чутливості та важливості.

Головне управління ДМС у Закарпатській області