На Волині виявили іноземця який 10 років проживав без документів

Працівники відділу організації запобігання нелегальній міграції реадмісії та видворення УДМС у Волинській області виявили іноземця однієї з країн ЄС, який тривалий час незаконно проживав на території нашої держави.
При перевірці встановлено, що чоловік перебував в Україні без документів, які посвідчують особу та з порушенням встановлених строків перебування.
Останнього притягнуто до адміністративної відповідальності. Управління ДМС у Волинській області звернулось з адміністративним позовом до суду про затримання іноземця та поміщення до ПТПІ з метою передачі до країни походження відповідно до міжнародного договору про реадмісію. Суд позов задовольнив.
Угодою про реадмісію передбачено швидкі процедури ідентифікації та безпечне й організоване повернення осіб, які не виконують умов, передбачених для в'їзду на територію України або країн ЄС.
Управління ДМС у Волинській області