УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

За повторне порушення міграційного законодавства іноземця видворили з України

За повторне порушення міграційного законодавства іноземця видворили з України

За повторне порушення міграційного законодавства іноземця видворили з України

Працівники Уманського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС видворили з України 24-річного громадянина Держави Ізраїль.

Спочатку іноземця притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП, наклали штраф та ухвалили рішення про примусове повернення до країни походження або третьої країни. Також міграційники додатково застосували санкцію у вигляді заборони в’їзду строком 3 роки. Іноземець був зобов’язаний самостійно залишити Україну у визначений термін, проте вимоги проігнорував.

Повторно іноземця виявили в Умані співробітники міграційної служби спільно з працівниками Уманського районного управління поліції. Через невиконане рішення про примусове повернення, відсутність документів на право законного перебування в Україні та небажання добровільно виїжджати, міграційники ухвалили рішення про його примусове видворення. Порушника міграційного законодавства супроводили до одного з контрольно-пропускних пунктів та передали прикордонникам.

До вже наявної трирічної заборони в’їзду іноземцю додали ще 5 років. Відвідати Україну він зможе не раніше середини жовтня 2033 року.

Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС