У Кельменцях видали закордонні паспорти юним переселенцям з Херсонської області
16-річні двійнята Дмитро та Денис Чайки переїхали з Херсонської області до однієї з територіальних громад Дністровського району на Буковині. Брати звернулися до фахівців Кельменецького відділу УДМС у Чернівецькій області для оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон.
Міграційники надали юним відвідувачам, що мають статус ВПО, усі необхідні роз’яснення, допомогли оформити заяви-анкети та через визначений термін видали новенькі закордонні паспорти.
Нагадаємо, що для оформлення паспорта громадянина для виїзду за кордон неповнолітній особі одному з батьків або законному представнику дитини необхідно звернутися з відповідною заявою до підрозділу ДМС, ЦНАП або «Паспортного сервісу».
Під час звернення необхідно надати:
- свідоцтво про народження або ID-картку (у випадку, якщо неповнолітня особа досягла 14-річного віку),
- паспорт громадянина України одного з батьків,
- фотокартку розміром 10×15 см (у випадку, якщо неповнолітня особа не досягла 12-річного віку та не може бути присутня особисто);
- платіжний документ, що підтверджує оплату адміністративної послуги.
Нагадаємо також, що:
- паспорт громадянина України для виїзду за кордон видається неповнолітнім особам терміном на 4 роки,
- після досягнення 16-річного віку неповнолітня особа може самостійно оформити закордонний паспорт без присутності батьків,
- послуга з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон доступна в консульських установах МЗС України та закордонних відділеннях Паспортного сервісу ДП «Документ».
Більше інформації за телефоном «Гарячої лінії» УДМС у Чернівецькій області за номером (0372) 55-04-61.
Управління ДМС у Чернівецькій області