Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні в реальних діях
Одним з найважливіших завдань Міграційної служби є надання громадянам якісних адміністративних послуг, зокрема забезпечення їх доступності в рамках реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.
Так, до Відділу № 8 у місті Кривому Розі ГУ ДМС у Дніпропетровській області, скориставшись державною програмою «Соціальне таксі», приїхала іноземна громадянка з інвалідністю, маючи за мету отримання консультації щодо обміну посвідки на постійне проживання в Україні.
Не зважаючи на те, що вхід до приміщення відділу облаштований усіма необхідними засобами для пересування громадян з мало мобільної групи населення, літня жінка висловила бажання поспілкуватися з фахівцями ДМС не виходячи з автівки.
Дана категорія громадян потребує особливого підходу та допомоги й працівники Міграційної служби завжди дбають про те, щоб якість обслуговування була не тільки прискореною, а й дуже людяною. Саме тому, працівниця Міграційної служби надала вичерпну консультацію із зазначеного питання та повний перелік документів, необхідних для здійснення обміну посвідки.
Метою Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні є облаштування безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права та отримувати послуги на рівні з іншими.
Головне управління ДМС у Дніпропетровській області