УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У Житомирі проведено навчання з кібербезпеки для працівників міграційної служби

У Житомирі проведено навчання з кібербезпеки для працівників міграційної служби

У Житомирі проведено навчання з кібербезпеки для працівників міграційної служби

В Управлінні ДМС у Житомирській області відбулося навчання з питань кібербезпеки для працівників установи.

Метою заходу стало підвищення рівня захисту інформаційних систем, електронних баз даних та державних реєстрів, а також посилення стійкості до сучасних кіберзагроз. Учасники навчання ознайомилися з актуальними викликами у сфері кібербезпеки, основними принципами захисту інформації та алгоритмами дій у разі виникнення кіберінцидентів.

Особливу увагу під час навчання приділено практичним аспектам забезпечення інформаційної безпеки у щоденній роботі, захисту службової інформації, дотриманню встановлених вимог та своєчасному реагуванню на підозрілу активність.

Проведення таких заходів сприяє зміцненню кіберстійкості установи, підвищенню обізнаності працівників та забезпеченню належного рівня захисту інформаційних ресурсів.

Управління ДМС у Житомирській області