УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Ухилявся від виїзду: на Полтавщині виявивили неврегульованого мігранта

Ухилявся від виїзду: на Полтавщині виявивили неврегульованого мігранта

Ухилявся від виїзду: на Полтавщині виявивили неврегульованого мігранта

15.05.2026 у м. Полтаві виявлений іноземця, який не виконав рішення про примусове повернення до країни походження або третьої крїни, прийнятого 25.09.2021  Лозівським РВ ГУДМС у Харківській області.  

Київським відділом у м.Полтаві іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.203 КУпАП та накладено штраф на суму 5100 грн. та прийнято рішення про примусове видворення з України.

З метою забезпечення примусового видворення судом прийняте рішення про затримання неврегулованого мігранта та поміщення до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні. Міграційниками у взаємодії з УСР в Полтавській області ДСР НПУ вказану особу затримано та поміщено до Чернігівського ПТПІ.

Управління ДМС у Полтавській області