Не поновив посвідку на проживання - отримав рішення про повернення
В Умані міграційники виявили 52-річного громадянина Держави Ізраїль, який проживав в Україні без законних підстав.
Чоловік повідомив, що рік тому втратив посвідку на тимчасове проживання. Втім, за цей час він не звернувся для її відновлення та не врегулював свій правовий статус.
Працівники Уманського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС притягнули іноземця до адміністративної відповідальності за перевищення дозволеного строку перебування, наклали штраф у розмірі 3 400 гривень та прийняли рішення про його примусове повернення.
Для самостійного виїзду з України чоловікові надано один місяць.
Оскільки громадянин Ізраїлю не володіє українською мовою, під час проведення всіх процесуальних дій йому було забезпечено перекладача.
Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС