Операція «Мігрант»: на Харківщині виявлено двох неврегульованих мігрантів
У ході проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства у сфері міграції під умовною назвою «Мігрант» працівники Управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії ГУ ДМС у Харківській області виявили двох неврегульованих мігрантів.
Наразі зазначених осіб поміщено до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні ДМС України, з метою подальшого здійснення процедури примусового видворення їх за межі держави.
Заходи в рамках операції «Мігрант» на території Харківської області тривають.
Головне управління ДМС у Харківській області