Чергова подяка за підтримку захисників України
Колектив відділу № 2 у м. Вінниці УДМС у Вінницькій області отримав подяку від ПП «Ортопедсервісцентр» за підтримку морального духу військовослужбовців, які, захищаючи Україну, втратили кінцівки та проходять протезування і реабілітацію.
Для нас велика честь долучатися до ініціатив, спрямованих на допомогу нашим захисникам. Такі відзнаки є свідченням того, що спільними зусиллями можна створювати умови для повернення військових до повноцінного життя.
Щиро дякуємо за високу оцінку нашої роботи та висловлюємо вдячність усім, хто щоденно підтримує українських воїнів на шляху до відновлення.
Управління ДМС у Вінницькій області