УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У Золотоноші провели семінар-навчання з представниками органів реєстрації

У Золотоноші провели семінар-навчання з представниками органів реєстрації

У Золотоноші провели семінар-навчання з представниками органів реєстрації

Якість надання послуг та порядок передачі органами реєстрації інформації про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування до Єдиного державного демографічного реєстру – головні теми семінару-навчання, який відбувся у м. Золотоноша. Захід провели співробітники Золотоніського районного відділу УДМС України в Черкаській області для представників сільських рад.

Обговорено низку проблемних питань завдяки спілкуванню учасників семінару у формі діалогу. Начальник Золотоніського РВ Євгеній Озірський та провідний спеціаліст Ірина Темненко, які проводили захід, зазначили, що при здійсненні органами реєстрації повноважень із питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання вкрай важливо дотримуватися вимог постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру».

Голова Золотоніської районної ради Валерій Саранча, який долучився до обговорення, звернувся з проханням до представників місцевого самоврядування бути толерантними, небайдужими та виваженими.

Управління ДМС у Черкаській області