УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

73-ю річницю утворення Закарпатської області відзначили в Ужгороді

73-ю річницю утворення Закарпатської області відзначили в Ужгороді

73-ю річницю утворення Закарпатської області відзначили в Ужгороді

22 січня на площі Народній в Ужгороді з нагоди відзначення Дня Соборності України та 73-ї річниці утворення Закарпатської області в складі України розгорнули 100-метровий прапор.

Урочистості традиційно розпочалися з покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку, участь в яких взяли керівники Закарпаття – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс, керівництво міста, очільники правоохоронних та контролюючих органів, представники громадських організацій, священнослужителі та містяни. Серед запрошених був і начальник ГУДМС України в Закарпатській області Ігор Михайлишин.

Далі учасники колони вирушили до пам’ятника Президенту Карпатської України Августину Волошину, де також відбулося покладання квітів.  Після виконання Гімну України колона з 100-метровим прапором вирушила до пішохідного мосту, який об’єднує береги Ужа, в знак соборності та єдності Сходу та Заходу України.

22 січня 1919 року Акт Злуки УНР та ЗУНР об’єднав східні та західні українські землі. 22 січня 1946 року була  утворена Закарпатська область у складі України.

Головне управління ДМС у Закарпатській області