УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Торік на Тернопіллі міграційники виявили більше двох сотень нелегальних мігрантів

Торік на Тернопіллі міграційники виявили більше двох сотень нелегальних мігрантів

Торік на Тернопіллі міграційники виявили більше двох сотень нелегальних мігрантів

На Тернопільщині постійно і тимчасово проживають близько 5 тисяч іноземних громадян, третина із них – студенти місцевих вишів.

 За даними міграційної служби, на території області минулоріч виявлено 240 нелегальних мігрантів і майже шість сотень осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення міграційного законодавства. Найбільша частка порушень міграційного законодавства підпадає під кваліфікацію статті 203 КУпАП - порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України.

Протягом 2018 року посадовими особами УДМС у Тернопільській області та територіальних підрозділів прийнято 230 рішень про примусове повернення іноземців з України. До суду подано 16 позовів про примусове видворення за межі України іноземців і по усіх них рішення прийнято на користь УДМС. Також прийнято рішення про заборону в’їзду в Україну 54 іноземним громадянам.

Найбільше порушників міграційного законодавства  виявляють  в обласному центрі. Значну їх частину допускають іноземці, які закінчили тернопільські вищі навчальні заклади чи були відраховані з них, і вчасно  не виїхали з України. Відтак міграційники регулярно проводять інформативні зустрічі з адміністрацією навчальних закладів і студентами.

Управління ДМС у Тернопільській області